ГО «Інтелект Сумщини» , проект «Культурний марафон на Сумщині»

Даний проект був спрямований на підвищення загального культурного рівня, побудови культурного діалогу, залучення уваги до необхідності встановлення соціальної справедливості і миру в Сумському регіоні, так як він традиційно є одним з найбільш бідних і депресивних регіонів в Україні, на нього найменше орієнтовані міжнародні культурні програми. Тому й основна ставка була зроблена на молодь Сумської області, а зокрема на студентів вищих навчальних закладів, в силу їх готовності навчатися і змінювати поведінку.

Для участі у тренінгу «Створення соціальних відеороликів як засіб вирішення конфліктів» були запрошені студенти-активісти з Сум, а також з ВНЗ міст Шостки та Конотопа. Усі інші заходи проекту також були направлені в першу чергу на участь у них молоді, несподіваним результатом стала присутність на кіно-клубах і рок-фестивалі представників старшого покоління. 

ЗМІ Сумського регіону були залучені до висвітлення та інформаційної підтримки на кожному етапі проекту, а також в якості експертів на другому заході - «Медіа-кав'ярні».

Планувалося провести рок-фестиваль тільки як фестиваль для сумських початківців рок-груп, однак згодом команда проекту прийшла до висновку, що для збільшення цільової аудиторії і підвищення інтересу до заходу серед жителів області необхідно запросити хед-лайнерів - відому українську групу. Завдяки гарному менеджменту і за рахунок власних коштів на фестиваль була запрошена київська група «Восьмий День».

Результати проекту були презентовані місцевої влади та ЗМІ на регіональному круглому столі «Молодіжні культурні ініціативи як засіб примирення в Українському суспільстві».

 

Проект реалізовано за підтримки Міністерства закордоних справ Німеччини.

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours