БО «Фонд громади міста Херсон «Захист», проект «Арт-підхід до діалогу»

Життя після конфлікту – тема актуальна і для України і Херсону вцілому. Різноманітні культурні заходи були проведені у проекті "Арт підхід до Діалогу", які відбувались в рамках проекту «Від руйнування до творення.

Шляхи примирення в українському суспільстві», що реалізується БО «ФГМХ Захист» спільно з Інститутом по міжнародному співробітництву Асоціації народних університетів Німеччини (DVV International) та громадською організацією Інформаціно-дослідницький центр «Інтеграція та порозуміння» за підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини.

 

Учасниками "діалогу" стали представники Херсонських ОГС , активна громадськість. На зустрічах, показах, круглий столах, прозвучали думки про те, що діалог був налагоджений але лише на рівні окремих особистостей, але аж ніяк не на рівні єтнічних груп; що діалоги можуть допомогти людям з протидіючих груп, знайти точки дотику, можуть допомогти вийти з конфлікту. Чи потрібен Україні діалог – звісно! Ми маємо вступати в діалог та рухатись в напрямку налогодження миру. Перші емоції та образи йдуть, і має залишатись примирення та розуміння прав людини.

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours