Проект «Освіта населення для демократичного громадянства»

Мета проекту: формування культури демократії у дорослого населення Бучацького та Ірпінського регіонів за допомогою громадянської освіти представників влади, депутатів, громадських діячів і вчителів. Проект реалізується громадською організацією "Поклик Поколінь".

Цільові групи: доросле населення Бучацького, Ірпінського і Бородянського районів, у тому числі представники соціально-незахищених груп,

що з'явилися одночасно з розвитком міграційних процесів та посиленням бідності: безробітні, в тому числі жінки, непрацююча молодь, тимчасово переміщені особи із зони АТО; вчителі шкіл, жителі територіальних громад, місцева влада (депутати міської ради, представники відділу освіти та мерії).

В рамках проекту заплановано підвищити кваліфікацію викладачів ЦОД, партнерських організацій, активу сільських громад та представників органів місцевого самоуправління; розробити нові навчальні програми по 4 напрямкам (включно з курсом по громадянській освіті) та провести навчання дорослих студентів Центрів освіти дорослих у регіоні.

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours