Сприяння освіті дорослих в Україні

Проект "Сприяння освіті дорослих в Україні" є головним проектом Представництва DVV International в Україні. Проект має 3-річні фази, перша фаза почалась у 2010 році. Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) є головним донором реалізації проекту.

Читати далі

Історія моєї громади (конкурс історичних досліджень у Білорусі, Грузії, Молдові та Україні)

Розпочинає свою роботу міжнародний освітній проект «Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього». У межах цього проекту відбудеться конкурс історичних досліджень серед учнів з країн Східного партнерства: Білорусі, Молдови, Грузії та України. Ідея цього проекту заснована на досвіді міжнародної мережі історичних конкурсів EUSTORY, що проводить історичні конкурси серед молоді у 25 країнах Європи.

читати далі

Проект «Громада, що навчається - трансформація конфліктів в Україні і Молдові через активну громадську участь»

Проект «Громада, що навчається - трансформація конфліктів в Україні і Молдові через активну громадську участь» спрямований на розвиток партнерства у локальних громадах України та Молдови шляхом посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства...

читати далі

Проект «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії»

Мета проекту: сприяння плюралістичним процесам прийняття рішень на місцевому рівні шляхом підвищення якості демократичного співробітництва і створення умов для діалогу між громадськими активістами, журналістами та представниками місцевих органів самоврядування.

читати далі

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours