Оголошено конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей»

Представництво німецької (неурядової) організації «Німецьке об`єднання народних університетів» (DVV International) в Україні оголошує конкурс у 2024 році для ветеранів та ветеранок, членів їхніх сімей на надання бізнес-грантів на відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України, а саме: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

UPD: У зв’язку з великою кількістю отриманих аплікаційних пакетів терміни оприлюднення результатів конкурсу бізнес-грантів продовжено. Результати конкурсу бізнес-грантів будуть оприлюднені у період до 5 червня 2024 року.

Представництво німецької (неурядової) організації «Німецьке об`єднання народних університетів» (DVV International) в Україні оголошує конкурс у 2024 році для ветеранів та ветеранок, членів їхніх сімей на надання бізнес-грантів на відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України, а саме: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

Конкурс на надання бізнес-грантів проводиться для ветеранів, ветеранок, а також членів та членкинь їхніх сімей. Розмір гранту, що надається одному отримувачу (один грант на родину), визначається відповідно
до суми запиту та не може перевищувати 400 000 грн.

Хто може стати учасником або учасницею конкурсу на надання бізнес-грантів у 2024 році:

  • громадянин чи громадянка України старші 18 років, які мали досвід бізнесу або готові розпочати свій власний малий бізнес, та які належать до таких категорій, та мають відповідні підтверджувальні документи:
  1. учасники бойових дій (під учасником бойових дій маються на увазі фізичні особи у значенні, наведеному в пунктах 11, 19-25 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 07 квітня 2024 року та мають посвідчення учасника бойових дій);
  2. або особи з інвалідністю внаслідок війни (під особою з інвалідністю внаслідок війни розуміються фізичні особи у значенні, наведеному в пунктах 4, 11-16 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 07 квітня 2024 року та мають посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни);
  3. або належать до членів сімей ветеранів/ветеранок війни (під членами сім’ї маються на увазі: дружина, чоловік або дитина учасника/учасниці бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 07 квітня 2024 року, тобто, є сином, донькою, дружиною або чоловіком, що ведуть одне спільне домогосподарство);
  • та проживають і планують ведення бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

Заповнити заявку щодо участі у конкурсі на надання бізнес-грантів можна за посиланням: https://forms.gle/PgH6FYKrhMFmaa7DA 

Після оформлення заявки на участь у конкурсі учасникам та учасницям, які відповідають умовам конкурсу, надсилається аплікаційний пакет документів для заповнення, а саме:

  • шаблон бізнес-плану з пояснювальними коментарями;
  • таблиці для розрахунків;
  • інструкція з поясненнями щодо здійснення закупівель у межах конкурсу.

Заповнений аплікаційний пакет документів від учасників та учасниць приймається до 26 квітня 2024 року включно (до 23:59 26.04.2024) на електронну адресу: veteranproject@dvv-international.org.ua

Усі аплікаційні пакети документів, отримані після вказаної дати у попередньому абзаці, не будуть брати участь у конкурсі на отримання бізнес-грантів.

Звертаємо Вашу увагу, що від однієї особи або родини приймається тільки одна заявка.

Рішення про надання бізнес-гранту ухвалює конкурсна експертна комісія.

Перевага у цьому конкурсі надається особам, які не отримували грантову підтримку протягом останніх 3 років на бізнес, що подається.

Звертаємо вашу увагу, що для переможців конкурсу важливою умовою є готовність відкриття ФОП або іншої юридичної особи після оприлюднення результатів конкурсу протягом 7 робочих днів.

Оголошення результатів конкурсного відбору бізнес-грантів буде оприлюднено до 22 травня 2024 року на офіційному сайті DVV International в Україні: https://www.dvv-international.org.ua/uk/ 

Якщо вам потрібна консультація щодо конкурсу, Ви можете звертатися за електронною адресою: veteranproject@dvv-international.org.ua

Проєкт «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей» реалізується DVV International в Україні за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Cookie-Settings
ВЫ ПАКІДАЕЦЕ САЙТ DVV INTERNATIONAL
Важная заўвага: калі вы пройдзеце па гэтай спасылцы, вы пакінеце сайт DVV International. DVV International не валодае правамі на вэбсайты трэціх асоб, даступныя па спасылках, і не нясе адказнасці за іх змест. DVV International не мае ніякага ўплыву на тое, якія персанальныя дадзеныя будуць апрацоўвацца на гэтым сайце. Дадатковую інфармацыю можна знайсці ў дэкларацыі пра абарону дадзеных правайдара на вонкавым вэбсайце.