Професіоналізація Центрів навчання і освіти дорослих в Європі

За фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) DVV International в Україні підтримує партнерські центри навчання та освіти  дорослих у розробці та впровадженні освітніх програм, орієнтованих на потреби, спрямованих на підвищення економічної, соціальної відповідальності людей та життєвих навичок, які, зрештою, повинні впливати на функціональну грамотність, зменшення безробіття й бідності та підвищення якості життя в місцевих громадах.

 

Читати далі

Регіональні голоси - громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі

Метою проекту є посилення процесів демократизації в Україні та Білорусі за допомогою програм громадянської освіти дорослих.

Читати далі

Активно за освіту в тюрмі 2.0

Метою проекту є розширення професійного обміну та міжнародного співробітництва між представництвами DVV International, німецькими структурами освіти в тюрмах і місцевими партнерами у Вірменії, Білорусі, Молдові та Україні

Читати більше

Міжнародний конкурс історичних проектів у Білорусі, Грузії, Молдові та Україні

В Україні конкурс проводиться спільно офісом DVVInternationalUkraineта Всеукраїнською асоціацією учителів історії та громадянознавства «Нова Доба» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Проект триватиме півтора року і розрахований на шкільну молодь у віці від 15 до 18 років. Крім того, у межах проекту буде проведено низку начальних семінарів для вчителів історії та суспільних дисциплін.

Читати далі