Професіоналізація Центрів навчання і освіти дорослих в Європі

За фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) DVV International в Україні підтримує партнерські центри навчання та освіти  дорослих у розробці та впровадженні освітніх програм, орієнтованих на потреби, спрямованих на підвищення економічної, соціальної відповідальності людей та життєвих навичок, які, зрештою, повинні впливати на функціональну грамотність, зменшення безробіття й бідності та підвищення якості життя в місцевих громадах.

 

Читати далі

Регіональні голоси - громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі

Метою проекту є посилення процесів демократизації в Україні та Білорусі за допомогою програм громадянської освіти дорослих.

<link uk ukrajina proekti internal-link internen>Читати далі

Активно за освіту в тюрмі 2.0

Метою проекту є розширення професійного обміну та міжнародного співробітництва між представництвами DVV International, німецькими структурами освіти в тюрмах і місцевими партнерами у Вірменії, Білорусі, Молдові та Україні

Читати більше

Міжнародний конкурс історичних проектів у Білорусі, Грузії, Молдові та Україні

В Україні конкурс проводиться спільно офісом DVV International Ukraine та Всеукраїнською асоціацією учителів історії та громадянознавства «Нова Доба» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Проект триватиме півтора року і розрахований на шкільну молодь у віці від 15 до 18 років. Крім того, у межах проекту буде проведено низку начальних семінарів для вчителів історії та суспільних дисциплін.

Читати далі

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.