Urban X-Change Network

Про проєкт

Глобальні виклики не зупиняються на національних кордонах і можуть бути вирішені лише шляхом спільної транснаціональної співпраці – як на політичному, так і на суспільному рівні. Мережа Urban X-Change пропонує дев’яти німецьким центрам освіти дорослих (Volkshochschule) та їхнім колегам у Великій Британії, Україні та США можливість здійснювати транскордонну культурну та освітню діяльність у тісній співпраці з відповідними міськими адміністраціями та місцевим громадянським суспільством. Тематичні рамки визначені Порядком денним до 2030 року.

Створення Urban X-Change Network відбулося у вересні 2021 року. Мережа діятиме до грудня 2023 року. Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та реалізується DVV International.

Цілі

Сприяючи транснаціональному діалогу та транскордонній проєктній діяльності, проєкт Urban X-Change Network має на меті:

  • Розширювати побратимство міст та їхню співпрацю через активну участь закладів освіти дорослих та мереж громадянського суспільства;
  • Поєднати людей з різних міст Німеччини з людьми з міст Великої Британії, України та США;
  • Залучати до зовнішньополітичних процесів людей, чиї голоси в іншому випадку рідко чують;
  • Сприяти багатосторонньому обміну інформацією щодо існуючих викликів у рамках Порядку денного до 2030 року;
  • Посилити мережу британських, українських та американських навчальних закладів для дорослих за допомогою німецьких центрів освіти дорослих.

Стейкхолдери

Керівну позицію в проєкті має DVV International, Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації освіти дорослих. Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Міста-партнери: заклади освіти дорослих, представники міських адміністрацій та громадянського суспільства обох міст у партнерстві утворюють двонаціональну координаційну групу для реалізації спільно погоджених заходів.

Партнерства міст супроводжуються менеджерами зовнішніх процесів протягом усього часу реалізації проєкту.

Огляд партнерства міст

Наріжним каменем мережі Urban X-Change є партнерство між містами. Міста, їхні заклади освіти дорослих та громадянське суспільство у Великій Британії, Україні та США разом із німецькими колегами здійснюватимуть транскордонну діяльність протягом 2022-2023 років.

Німецько-українське партнерство

Целле-Суми

Спільний центр миру міст-побратимів «Мистетцтво вчитися та жити разом: освіта для демократії, прав людини та сталого розвитку»

Партнери проєкту: заклади освіти дорослих: Volkshochschule Celle (Німеччина) та неурядова організація (НУО) Центр навчання впродовж життя, Суми (Україна)

Міські адміністрації: м. Целле, Сумська міська рада

Громадські організації: Сумський державний університет; Сумський центр дозвілля молоді; ГО Рада молодих вчених, м. Суми; ГО «Центр громадянської освіти та ділових ініціатив у Сумах»; ГО «Центр Євроініціатив», м. Суми.

Тривалість проекту: травень 2022-лютий 2023

Лейпциг-Київ

Проєкт навчання протягом життя «Об’єднуймося, навчаймося разом»

Партнери проєкту: заклади освіти дорослих: Volkshochschule Leipzig (Німеччина) та ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти», Київ (Україна)

Міські адміністрації: міста Лейпцига та міста Києва

Організації громадянського суспільства/інші партнери: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, ГО «Асоціація студентів України», ГО «Асоціація освіти дорослих» (Україна), ГО «Контакт-Україна» (Німеччина), Theater der jungen Welt (Німеччина)

Тривалість проєкту: серпень 2022-березень 2022.

 

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.