Політика захисту персональних даних DVV International

Як оператори цього веб-сайту ми надаємо великого значення захисту ваших персональних даних.

Наша система автоматично збирає ряд загальних даних та інформації, коли ви відвідуєте наш веб-сайт і використовуєте пропоновані послуги. Вона включає, наприклад, тип використовуваного браузера, дату та час вашого відвідування або адресу Інтернет-протоколу (IP-адресу). DVV International не робить жодних висновків щодо суб'єкта даних при використанні цих загальних даних та інформації. Ваші дані анонімні для статистичних цілей.

Якщо ви заповните контактний або бланк замовлення на нашому веб-сайті, ми використовуємо лише ваші персональні дані, щоб обробляти ваші запити. Ваші дані не будуть передані без вашої згоди.

Ви можете ознайомитись із детальною, юридично зобов'язуючою політикою захисту даних тут англійською. Це перекладене резюме в інформаційних цілях та не є юридично обов'язковим.

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.