Проект "Сприяння освіті дорослих в Україні" є головним проектом Представництва DVV International в Україні. Проект має 3-річні фази, перша фаза почалась у 2010 році. Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) є головним донором реалізації проекту.
Мета проекту: сприяння плюралістичним процесам прийняття рішень на місцевому рівні шляхом підвищення якості демократичного співробітництва і створення умов для діалогу між громадськими активістами, журналістами та представниками місцевих органів самоврядування.
Проект «Замінимо мури відчиненими вікнами» було реалізовано DVV-International спільно з громадською організацією «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» протягом 2016 року з метою розвитку культури співробітництва у локальних спільнотах України через посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства, представників місцевих закладів культури, органів влади та журналістів в рамках культурно-освітніх ініціатив, що зорієнтовані на підтримку форм культурного розмаїття та просування інноваційних підходів до освіти дорослих.
Мета проекту: просування ідеї освіти дорослих та навчання впродовж усього життя в Україні за рахунок розвитку мережі організацій ОД, розширення професійного інформаційного простору для фахівців сфери ОД, посилення організаційного потенціалу та розширення діяльності УАОД.
Мета проекту: розвиток громад через активізацію громадянської освіти дорослого населення та посилення потенціалу ЦОВ.
Цільові групи: доросле населення Яворівського району в 5-ти громадах (500 чол.) – учасники курсів з громадянської освіти - члени локальних громад,
Мета проекту: пілотуванням моделі ре соціалізації засуджених шляхом посилення потенціал у співробітників пенітенціарної системи і впровадження інноваційних методик освіти засуджених.
Проект реалізується ГО "Поклик поколінь". Мета проекту: формування культури демократії у дорослого населення Бучацького та Ірпінського регіонів за допомогою громадянської освіти представників влади, депутатів, громадських діячів і вчителів.
Мета проекту: підвищення громадянської активності сільської молоді шляхом навчання цивільним компетентностям і подальшим залученням їх в розробку і реалізацію місцевих програм та громадських ініціатив. Проект реалізується ГО "Імпульс"
Мета проекту: сприяти консолідації зусиль провайдерів освітніх послуг в сфері формальної та неформальної освіти дорослих для формування громадянської компетентності жителів Запорізької області.
Мета проекту: забезпечити представників місцевих громад Полтавської області знання і навички, необхідні для ефективної участі в житті спільноти і в політичному житті для самоорганізації та сталого розвитку своїх громад.
Мета проекту: Розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми «третього віку» через навчання їх медійної грамотності, шляхом консолідації зусиль громадських організацій та бібліотек.