Сприяння освіті дорослих в Україні

Проект "Сприяння освіті дорослих в Україні" є головним проектом Представництва DVV International в Україні. Проект має 3-річні фази, перша фаза почалась у 2010 році. Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) є головним донором реалізації проекту.

Читати далі

Проект «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії»

Мета проекту: сприяння плюралістичним процесам прийняття рішень на місцевому рівні шляхом підвищення якості демократичного співробітництва і створення умов для діалогу між громадськими активістами, журналістами та представниками місцевих органів самоврядування.

читати далі

Проект «Замінимо мури відчиненими вікнами»

Проект «Замінимо мури відчиненими вікнами» було реалізовано DVV-International спільно з громадською організацією «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» протягом 2016 року з метою розвитку культури співробітництва у локальних спільнотах України через посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства, представників місцевих закладів культури, органів влади та журналістів в рамках культурно-освітніх ініціатив, що зорієнтовані на підтримку форм культурного розмаїття та просування інноваційних підходів до освіти дорослих.

читати далі

Проект «Активізація роботи мережі організацій у сфері освіти дорослих в Україні»

Мета проекту: просування ідеї освіти дорослих та навчання впродовж усього життя в Україні за рахунок розвитку мережі організацій ОД, розширення професійного інформаційного простору для фахівців сфери ОД, посилення організаційного потенціалу та розширення діяльності УАОД.

читати далі

Проект «Громадянська освіта запорука успішного розвитку громад»

Мета проекту: розвиток громад через активізацію громадянської освіти дорослого населення та посилення потенціалу ЦОВ.

Цільові групи: доросле населення Яворівського району в 5-ти громадах (500 чол.) – учасники курсів з громадянської освіти - члени локальних громад, 

читати далі

Проект «Професійна освіта і ресоціалізація засуджених»

Мета проекту: пілотуванням моделі ре соціалізації засуджених шляхом посилення потенціал у співробітників пенітенціарної системи і впровадження інноваційних методик освіти засуджених.

читати далі

 

Проект «Освіта населення для демократичного громадянства»

Проект реалізується ГО "Поклик поколінь". Мета проекту: формування культури демократії у дорослого населення Бучацького та Ірпінського регіонів за допомогою громадянської освіти представників влади, депутатів, громадських діячів і вчителів.

читати далі

Проект «Розвиток громадянсько-активної молоді у Сколівському районі»

Мета проекту: підвищення громадянської активності сільської молоді шляхом навчання цивільним компетентностям і подальшим залученням їх в розробку і реалізацію місцевих програм та громадських ініціатив. Проект реалізується ГО "Імпульс"

читати далі

Проект «Консолідація зусиль провайдерів освітніх послуг у сфері формальної та неформальної освіти дорослих для формування громадянської компетентності жителів Запорізької області»

Мета проекту: сприяти консолідації зусиль провайдерів освітніх послуг в сфері формальної та неформальної освіти дорослих для формування громадянської компетентності жителів Запорізької області.

читати далі

Проект «Громадянська освіта для самоорганізації та сталого розвитку місцевих громад Полтавської області»

Мета проекту: забезпечити представників місцевих громад Полтавської області знання і навички, необхідні для ефективної участі в житті спільноти і в політичному житті для самоорганізації та сталого розвитку своїх громад.

читати далі

Проект «Освіта протягом життя: медійна грамотність для людей поважного віку»

Мета проекту: Розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми «третього віку» через навчання їх медійної грамотності, шляхом консолідації зусиль громадських організацій та бібліотек.

читати далі

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

YOU ARE LEAVING DVV INTERNATIONAL
Important notice: If you click on this link, you will leave the websites of DVV International. DVV International is not responsible for the content of third party websites that can be accessed through links. DVV International has no influence as to which personal data of yours is accessed and/or processed on those sites. For more information, please review the privacy policy of the external website provider.