Проект "Від руйнування – до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві", профінансованим Міністерством закордонних справ Німеччини. Проект реалізувала громадська організація «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» у партнерстві з Представництвом Інституту
Метою проекту, розробленого експертами DVV International в Україні і громадської організації “Прес-клуб реформ”, було підвищення обізнаності громадськості щодо стійких процесів демократичного і громадянського суспільства в п’яти цільових регіонах.
Міні-проект «Культурний центр: інтеграція ВПО в соціальне життя Кіровоградщини» реалізован НРГО “Турбота” у рамках проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві» за підтримки Інститута з міжународного співробітництва німецької асоціації народных университетов (DVV International)
Метою соціально-культурного проекту «Can Action» було розкриття талантів молоді, шляхом навчання різним видам мистецтва та створення ними спільних робіт. Соціально-культурний проект «Can Action» реалізується за підтримки представництва DVV International в Україні
Полтавська філія Суспільної служби України разом з партнером Полтавська театральна лабораторія запровадила використання документальної драми для вирішення соціальних проблем у рамках проекту "Театр сучасного діалогу як інструмент для вирішення соціальних проблем" .
Даний проект був спрямований на підвищення загального культурного рівня, побудови культурного діалогу, залучення уваги до необхідності встановлення соціальної справедливості і миру в Сумському регіоні, так як він традиційно є одним з найбільш бідних і депресивних регіонів в Україні, на нього найменше орієнтовані міжнародні культурні програми .
Життя після конфлікту – тема актуальна і для України і Херсону вцілому. Різноманітні культурні заходи були проведені у проекті "Арт підхід до Діалогу", які відбувались в рамках проекту «Від руйнування до творення.