БО «Фонд громади міста Херсон «Захист», проект «Арт-підхід до діалогу»

Життя після конфлікту – тема актуальна і для України і Херсону вцілому. Різноманітні культурні заходи були проведені у проекті "Арт підхід до Діалогу", які відбувались в рамках проекту «Від руйнування до творення.

Шляхи примирення в українському суспільстві», що реалізується БО «ФГМХ Захист» спільно з Інститутом по міжнародному співробітництву Асоціації народних університетів Німеччини (DVV International) та громадською організацією Інформаціно-дослідницький центр «Інтеграція та порозуміння» за підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини.

 

Учасниками "діалогу" стали представники Херсонських ОГС , активна громадськість. На зустрічах, показах, круглий столах, прозвучали думки про те, що діалог був налагоджений але лише на рівні окремих особистостей, але аж ніяк не на рівні єтнічних груп; що діалоги можуть допомогти людям з протидіючих груп, знайти точки дотику, можуть допомогти вийти з конфлікту. Чи потрібен Україні діалог – звісно! Ми маємо вступати в діалог та рухатись в напрямку налогодження миру. Перші емоції та образи йдуть, і має залишатись примирення та розуміння прав людини.

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

YOU ARE LEAVING DVV INTERNATIONAL
Important notice: If you click on this link, you will leave the websites of DVV International. DVV International is not responsible for the content of third party websites that can be accessed through links. DVV International has no influence as to which personal data of yours is accessed and/or processed on those sites. For more information, please review the privacy policy of the external website provider.