БО «Фонд громади міста Херсон «Захист», проект «Арт-підхід до діалогу»

Життя після конфлікту – тема актуальна і для України і Херсону вцілому. Різноманітні культурні заходи були проведені у проекті "Арт підхід до Діалогу", які відбувались в рамках проекту «Від руйнування до творення.

Шляхи примирення в українському суспільстві», що реалізується БО «ФГМХ Захист» спільно з Інститутом по міжнародному співробітництву Асоціації народних університетів Німеччини (DVV International) та громадською організацією Інформаціно-дослідницький центр «Інтеграція та порозуміння» за підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини.

 

Учасниками "діалогу" стали представники Херсонських ОГС , активна громадськість. На зустрічах, показах, круглий столах, прозвучали думки про те, що діалог був налагоджений але лише на рівні окремих особистостей, але аж ніяк не на рівні єтнічних груп; що діалоги можуть допомогти людям з протидіючих груп, знайти точки дотику, можуть допомогти вийти з конфлікту. Чи потрібен Україні діалог – звісно! Ми маємо вступати в діалог та рухатись в напрямку налогодження миру. Перші емоції та образи йдуть, і має залишатись примирення та розуміння прав людини.

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.