Мережа Urban X-Change

Глобальні виклики не зупиняються на національних кордонах і можуть бути вирішені лише шляхом спільної транснаціональної співпраці – як на політичному, так і на суспільному рівні. Мережа Urban X-Change пропонує дев’яти німецьким центрам освіти дорослих (Volkshochschule) та їхнім колегам у Великій Британії, Україні та США можливість здійснювати транскордонну культурну та освітню діяльність у тісній співпраці з відповідними міськими адміністраціями та місцевим громадянським суспільством. Тематичні рамки визначені Порядком денним до 2030 року.

Читати далі

Регіональний проєкт у країнах Східного сусідства

Девʼятирічний проєкт 2019-2027 зосереджений на професіоналізації постачальників освіти та навчання дорослих (ALE). Організаційний розвиток і кваліфікація спеціалістів (менеджерів, викладачів) повинні дозволити центрам ALE в обох країнах проєкту охопити широкі цільові групи відповідними освітніми пропозиціями та надати їм можливість покращити своє особисте становище та брати активнішу участь в економічному, соціальному та політичному житті. 

Читати далі

Професіоналізація Центрів навчання і освіти дорослих в Європі

За фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) DVV International в Україні підтримує партнерські центри навчання та освіти  дорослих у розробці та впровадженні освітніх програм, орієнтованих на потреби, спрямованих на підвищення економічної, соціальної відповідальності людей та життєвих навичок, які, зрештою, повинні впливати на функціональну грамотність, зменшення безробіття й бідності та підвищення якості життя в місцевих громадах.

Читати далі 

 

Міжнародний конкурс історичних проектів у Білорусі, Грузії, Молдові та Україні

Агресивна історична політика (Geschichtspolitik) і домінування патріотичних наративів національних історій у школах не лише не сприяють розвитку критичного мислення у молоді, але також сприяють формуванню шкідливих стереотипів та упереджень. Зважаючи на це, вкрай важливо, аби молодь отримала можливість працювати з історичними джерелами напряму під керівництвом професійних істориків.

Читати далі

 

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.