Активно за освіту в тюрмі 2.0

Україна вдруге долучилася до проекту «Активно за освіту в тюрмі 2.0», який реалізується за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Метою проекту є розширення професійного обміну та міжнародного співробітництва між представництвами DVV International, німецькими структурами освіти в тюрмах і місцевими партнерами у Вірменії, Білорусі, Молдові та Україні.

Протягом 2019-2020 рр. представництво DVV International в Україні у партнерстві з благодійною організацією «FREE ZONE» працюватимуть у напрямку забезпечення дотримання прав людини на освіту в установах виконання покарань, а також зміцнюватимуть інституційний потенціал регіональних НУО та розширюватимуть PEN-мережу*.

Міжнародна мережа пенітенціарної освіти в країнах Східного партнерства та Центральної Азії (PEN) – це об'єднання громадських організацій та провідних експертів, яке створене для просування права на освіту в пенітенціарній сфері, а також освіти як ефективного засобу реінтеграції засуджених і звільнених у суспільство.

За результатами роботи планується не тільки збільшити кількість НУО, що працюють в пенітенціарних установах, а й якісно зміцнити їх потенціал для роботи з засудженими та звільненими, впровадити інноваційні освітні програми для них.

 

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.