Регіональні голоси за демократію. Проект 2015

Метою проекту, розробленого експертами DVV International в Україні і громадської організації “Прес-клуб реформ”, було підвищення обізнаності громадськості щодо стійких процесів демократичного і громадянського суспільства в п’яти цільових регіонах.

Автори проекту поставили перед собою амбітну мету, досягти яку можливо було у співпраці лідерів громадянського суспільства та засобів масової інформації. Передумовами проекту стала відсутність у громадських організацій доступу до ЗМІ, нездатність активістів громадського сектору використовувати PR-інструменти для досягнення своїх цільових груп. Хоча діяльність громадських об’єднань та волонтерів користується повагою і довірою з боку громади, більшість “традиційних” медіа не інформує своїх читачів/глядачів про цю діяльність повною мірою. З іншого боку в українському суспільстві спостерігається криза “традиційних” медіа - падають тиражі газет, брак коштів у обласних телерадіокомпаній змушує журналістів займатися рекламою, а не створенням якісних програм. Крім того, невеликі міста взагалі не представлені у регіональному медіа-просторі, а відсутність альтернативних каналів донесення інформації негативно впливає на збалансоване висвітлення політичних подій.

З огляду на це у кожній області після прискіпливого конкурсу були відібрані партнерські організації. Вони залучили до проекту важливі цільові групи – молодих активістів та журналістів, здатних об’єднатися і працювати у тісному партнерстві та взаємодіяти із колегами звідусіль. У перспективі автори проекту вірять, що на місцевому рівні будуть створені нові, альтернативні медіа- канали. Щоб таким чином дати шанс для критичного аналізу про виборчу ситуацію усім верствам населення.

Україна

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

YOU ARE LEAVING DVV INTERNATIONAL
Important notice: If you click on this link, you will leave the websites of DVV International. DVV International is not responsible for the content of third party websites that can be accessed through links. DVV International has no influence as to which personal data of yours is accessed and/or processed on those sites. For more information, please review the privacy policy of the external website provider.