DVV International Overview

DVV International - Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV). DVV представляє інтереси близько 900 Народних університетів (Volkshochschulen) і їх земельних асоціацій, найбільших провайдерів послуг додаткової освіти в Німеччині.

DVV International, будучи провідною професійною організацією в галузі освіти дорослих та розвитку співробітництва, здійснює підтримку навчання протягом усього життя вже понад 50 років. DVV International надає всесвітню підтримку в створенні та розвитку стійких структур у сфері освіти дорослих та молоді.

Ми виступаємо в якості професійного партнера в діалозі з місцевим населенням. Для досягнення цієї мети ми співпрацюємо з більш ніж 200 організаціями громадянського суспільства, а також державними освітніми установами в більш ніж 30 країнах Африки, Азії, Латинської Америки і Європи. Країнні і регіональні представництва займаються розвитком місцевого і регіонального співробітництва і забезпечують якість і ефективність нашої діяльності в країнах-партнерах. У нашій роботі ми робимо особливий акцент на підвищення рівня грамотності, базове і професійну освіту, глобальне та міжкультурна освіта, екологічна освіта та сталий розвиток, міграцію і інтеграцію, роботу з біженцями, популяризацію здорового способу життя, просвіта в дусі запобігання конфліктам і демократії.

Діяльність DVV International фінансується за рахунок коштів Міністерства Економічного розвитку і співпраці ФРН, Міністерства закордонних справ ФРН та Європейського союзу, а також інших донорів. Спільно з національними, регіональними та глобальними асоціаціями освіти дорослих, DVV International виступає за лобіювання та просування права на освіту і навчання протягом усього життя. Для успішної реалізації вищезгаданого ми орієнтуємося на цілі сталого розвитку ООН (SDGs), глобальну програму освіти 2030 і Всесвітню конференцію ЮНЕСКО за освітою дорослих (CONFINTEA). DVV International підтримує європейський і глобальний обмін інформацією та досвідом за допомогою конференцій, семінарів і публікацій.

Місія DVV International

Ми здійснюємо боротьбу з бідністю за допомогою освіти і підтримки розвитку. Будучи всесвітньо діючої професійною організацією за освітою дорослих, ми створюємо стійку систему додаткової освіти в тісній співпраці з громадянами, освітніми організаціями та урядами. Разом з жителями наших країн-партнерів ми забезпечуємо можливості для навчання протягом усього життя.

 

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours