DVV International Overview

DVV International - Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV). DVV представляє інтереси близько 900 Народних університетів (Volkshochschulen) і їх земельних асоціацій, найбільших провайдерів послуг додаткової освіти в Німеччині.

DVV International, будучи провідною професійною організацією в галузі освіти дорослих та розвитку співробітництва, здійснює підтримку навчання протягом усього життя вже понад 50 років. DVV International надає всесвітню підтримку в створенні та розвитку стійких структур у сфері освіти дорослих та молоді.

Ми виступаємо в якості професійного партнера в діалозі з місцевим населенням. Для досягнення цієї мети ми співпрацюємо з більш ніж 200 організаціями громадянського суспільства, а також державними освітніми установами в більш ніж 30 країнах Африки, Азії, Латинської Америки і Європи. Країнні і регіональні представництва займаються розвитком місцевого і регіонального співробітництва і забезпечують якість і ефективність нашої діяльності в країнах-партнерах. У нашій роботі ми робимо особливий акцент на підвищення рівня грамотності, базове і професійну освіту, глобальне та міжкультурна освіта, екологічна освіта та сталий розвиток, міграцію і інтеграцію, роботу з біженцями, популяризацію здорового способу життя, просвіта в дусі запобігання конфліктам і демократії.

Діяльність DVV International фінансується за рахунок коштів Міністерства Економічного розвитку і співпраці ФРН, Міністерства закордонних справ ФРН та Європейського союзу, а також інших донорів. Спільно з національними, регіональними та глобальними асоціаціями освіти дорослих, DVV International виступає за лобіювання та просування права на освіту і навчання протягом усього життя. Для успішної реалізації вищезгаданого ми орієнтуємося на цілі сталого розвитку ООН (SDGs), глобальну програму освіти 2030 і Всесвітню конференцію ЮНЕСКО за освітою дорослих (CONFINTEA). DVV International підтримує європейський і глобальний обмін інформацією та досвідом за допомогою конференцій, семінарів і публікацій.

Місія DVV International

Ми здійснюємо боротьбу з бідністю за допомогою освіти і підтримки розвитку. Будучи всесвітньо діючої професійною організацією за освітою дорослих, ми створюємо стійку систему додаткової освіти в тісній співпраці з громадянами, освітніми організаціями та урядами. Разом з жителями наших країн-партнерів ми забезпечуємо можливості для навчання протягом усього життя.

 

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.