У Києві відбувся національний круглий стіл «Посилення розвитку громади через навчання та освіту дорослих»

Метою заходу є просування освіти дорослих на національному рівні шляхом підвищення обізнаності осіб, що приймають політичні рішення, про значення освіти дорослих для соціально-економічного розвитку регіонів і країни в цілому

5 листопада відбувся Національний круглий стіл «Посилення розвитку громади через навчання та освіту дорослих».

Метою заходу є просування освіти дорослих на національному рівні шляхом підвищення обізнаності осіб, що приймають політичні рішення, про значення освіти дорослих для соціально-економічного розвитку регіонів і країни в цілому.

Захід відбувся в рамках проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі». Метою проекту є зміцнення процесів демократизації в Україні та Білорусі за допомогою  програм громадянської освіти для дорослих.

В рамках реалізації мікропроектів партнерські організації дослідили проблеми і потреби жителів своїх громад. Відповідно до цих потреб були розроблені та реалізовані навчальні програми. Навчання допомогло учасникам розробити та реалізувати у своїх громадах громадські ініціативи, що мають на меті вирішити певні проблеми і покращити життя у громадах.

Під час Національного круглого були представлені результати проекту та запрошені експерти з Народних університетів Німеччини поділились досвідом в громадянській освіті дорослих та налагодженню співпраці із регіональними та національними органами влади.

Слід зазначити, що Народні університети - найбільший в Німеччині провайдер освітніх послуг для всіх поколінь. Близько 6,5 мільйонів людей по всій країні щороку відвідують різноманітні курси та тренінги.

Німецькі доповідачі наголосили, що на сьогодні перед освітою у Народних університетах стоїть завдання знайти шляхи вирішення за допомогою навчання та залучення людей таких проблем, як інтеграція мігрантів, боротьба з нерівністю, низьким рівнем життя літніх людей. Подоланню цих проблем сприяє державна підтримка Народних університетів на рівні федеральних земель і розуміння суспільством важливості навчання впродовж життя.

 

 

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.