(2012) Перша Літня Академія Освіти Дорослих

Перша Літня Академія Освіти Дорослих була організована Представництвом DVV- International Україна з 23 червня по 01 липня 2012 року в мальовничому куточку Криму - м Алушта. До участі в Академії були запрошені представники організацій, що працюють в сфері освіти дорослих з різних країн: України, Молдови, Білорусі, Киргизстану, Узбекистану, Латвії, Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Таджикистану. 

Темою Літньої Академії була: «Освіта Дорослих для розвитку: Створення і розвиток ЦОД в регіоні Східного партнерства». Для проведення навчальних сесій були запрошені досвідчені тренери: Інгріда Микишко, фахівець в сфері Освіти Дорослих, і Ольга Фіцтум, Директор Народного Університету у Веймарі, Німеччина. Блок сесій, проведених І. Микишкою, був присвячений ЦОД, їх створення і типам, забезпечення стійкості і створення мереж ЦОД. Блок сесій, проведених О. Фіцтум, був присвячений питанням маркетингу в сфері ОД.


Протягом всієї Академії, кожен день учасники презентували роботу своїх організацій. Тим самим стимулювався обмін досвідом між учасниками Академії, виконуючи одне з найважливіших її завдань. Крім теоретичної інформації учасникам була запропонована величезна кількість практичних завдань, які допомогли їм на практиці відчути, випробувати і засвоїти отримані знання.

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours

НАЛАШТУВАННЯ COOKIE
ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ВЕБСТОРІНКУ DVV INTERNATIONAL
Важливо: Якщо ви натиснете на це посилання, ви залишите вебсторінку DVV International. DVV International не несе відповідальності за вміст сторонніх вебсайтів, до яких можна отримати доступ за посиланнями. DVV International не впливає на те, щодо яких ваших персональних даних здійснюється доступ та / або обробка на цих сайтах. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику конфіденційності провайдера зовнішніх вебсайтів.