(2012) Перша Літня Академія Освіти Дорослих

Перша Літня Академія Освіти Дорослих була організована Представництвом DVV- International Україна з 23 червня по 01 липня 2012 року в мальовничому куточку Криму - м Алушта. До участі в Академії були запрошені представники організацій, що працюють в сфері освіти дорослих з різних країн: України, Молдови, Білорусі, Киргизстану, Узбекистану, Латвії, Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Таджикистану. 

Темою Літньої Академії була: «Освіта Дорослих для розвитку: Створення і розвиток ЦОД в регіоні Східного партнерства». Для проведення навчальних сесій були запрошені досвідчені тренери: Інгріда Микишко, фахівець в сфері Освіти Дорослих, і Ольга Фіцтум, Директор Народного Університету у Веймарі, Німеччина. Блок сесій, проведених І. Микишкою, був присвячений ЦОД, їх створення і типам, забезпечення стійкості і створення мереж ЦОД. Блок сесій, проведених О. Фіцтум, був присвячений питанням маркетингу в сфері ОД.


Протягом всієї Академії, кожен день учасники презентували роботу своїх організацій. Тим самим стимулювався обмін досвідом між учасниками Академії, виконуючи одне з найважливіших її завдань. Крім теоретичної інформації учасникам була запропонована величезна кількість практичних завдань, які допомогли їм на практиці відчути, випробувати і засвоїти отримані знання.

Вітаємо на сайті DVV International Eastern Neighbours